BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 4593018
nr 459 3018
Bordslampa
Mässing [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 26 mars 2007
kl 16:10:25
200 kr
150 kr
250 kr
450 kr
700 kr